H2O POOL SHOCK

Bezchlórová chémia do bazéna - šoková dezinfekcia bazénovej vody

Kategória: Bazénová chémia
Určenie: Šoková dezinfekcia bazénovej vody, Odstraňovanie rias, Zazimovanie bazéna, Uvedenie bazéna do prevádzky

Zvoľte variant

1 l
Skladom
Môžeme doručiť do: 26.2.2020
17,70 €
14,75 € bez DPH
3 l
Skladom
Môžeme doručiť do: 26.2.2020
48,50 €
40,42 € bez DPH
5 l
Skladom
Môžeme doručiť do: 26.2.2020
75,50 €
62,92 € bez DPH
10 l
Skladom
Môžeme doručiť do: 26.2.2020
140,90 €
117,42 € bez DPH
25 l
Skladom
Môžeme doručiť do: 26.2.2020
339,90 €
283,25 € bez DPH

Bezchlórová šoková dezinfekcia bazénovej vody

H2O POOL SHOCK je tekutý vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok, ktorý je určený na šokovú dezinfekciu bazénovej vody. Chémia do bazéna je charakteristická svojim výrazným účinkom proti baktériám, riasam, vírusom a plesniam. Je vhodný pre všetky typy bazénov s filtráciou i bez filtrácie a v kombinácii s dávkovaním H2O-OXI zabezpečí rýchlu a účinnú dezinfekciu. 

Používa sa pri uvedení bazéna do prevádzky alebo pri extrémnych podmienkach prevádzky bazéna – vysoké teploty vody, veľký počet kúpajúcich, klimatické podmienky, výskyt rias alebo pri iných problémoch. 

Vlastnosti

V použitých koncentráciách je šetrný k životnému prostrediu, nepoškodzuje žiadne materiály – je nekorozívny, pH neutrálny, neobsahuje aldehydy, fenoly, je nehorľavý. Ošetrená voda nie je cítiť chlórom, neničí plavky, nedráždi pokožku, oči ani sliznice, nenarušuje stavbu ani technológiu bazéna, nebieli bazénovú fóliu. Je vhodná pre alergikov, astmatikov, ekzematikov, ideálna pre rodiny s deťmi a ľudí s citlivou pokožkou. 

Dávkovanie

Po napustení bazéna je najskôr potrebné upraviť  pH vody na úroveň 6,8 - 7,2.

Dávku 200 ml/10m3 aplikujte priamo do vody (prípadne cez filtračné zariadenie).  Dávkovanie vykonajte pri zapnutej cirkulácii a nechajte dobre premiešať v celom objeme bazéna. Ošetrenie vykonajte bez prítomnosti osôb v bazéne. Kúpať sa je možné po riadnom premiešaní bazénovej vody. Nasledujúcu pravidelnú údržbu zabezpečíme prípravkami H2O POOL. Na riešenie problémov s kvalitou bazénovej vody v priebehu sezóny odporúčame použiť H2O POOL SHOCK spolu s oxidačným prípravkom H2O OXI, ktorý zabezpečí zvýšenie hladiny aktívneho kyslíka vo vode.

Dezinfekčný prostriedok používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Všetky naše dezinfekčné prostriedky sú registrované biocídy, certifikované Centrom pre chemické látky a prípravky SR, vedené v registri biocídov: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htmSú evidované na Národnom toxikologickom a informačnom centre, sú testované podľa normy ISO 17025.Spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a dovoz na trh Slovenskej republiky. K dispozícií je list hlavného hygienika SR, tu