disiCLEAN SPORT & SPA WIPES

(BEZCHLÓROVÉ DEZINFEKČNÉ OBRÚSKY)

Variant
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom
Kód: 760470
Značka: H2O COOL
€4,90 €4,08 bez DPH
Kategória: Verejné priestory

Dezinfekčný obrúsok je určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Bol vyvinutý špeciálne pre dezinfekciu sáun, masážnych lôžok, zariadení vo fitness a wellness (karimatky, žinenky, tatami, rukavice, chrániče, športová obuv a pod.), kozmetických salónov, zariadenia bazénov a víriviek. Účinok je až po dobu 7 dní. Nepoškodzuje materiály ako sklo, drevo, koža, plast, papier, textil, guma, kov a pod. 

Vlastnosti: Je nehorľavý, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh , formaldehyd, ťažké kovy.

Návod na použitie: Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. 

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC, Legionella), virucídne (obalené vírusy), mykobaktericídne účinky. Veľmi účinne odstraňuje pachy. Čas potrebný pro biocídny účinok je 30 minút alebo do zaschnutia, pre virucídny a mykobaktericídny 60 minút.

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku. 


Bezpečnostný list Bezpečnostný list na stiahnutie tu

Späť do obchodu