Teraz VÝPREDAJ - ZĽAVY AŽ DO 50 % na vybrané produkty. Vyberte si TU.

Neohodnotené

disiCLEAN PETS WIPES

(BEZCHLÓROVÉ DEZINFEKČNÉ OBRÚSKY)

Variant
Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Skladom
Kód: 831/70
Značka: H2O COOL
€4,90 €4,08 bez DPH
Kategória: Obývacie izby

Dezinfekčný obrúsok určený na okamžité použitie na dezinfekciu všetkých plôch, predmetov a povrchov vo veterinárnych ambulanciách a verejných priestoroch, útulkoch a domácnostiach.

Okrem profesionálneho použitia pre účely veterinárnych ambulancií , kliník a chovateľských staníc sa používa aj na dezinfekciu zvieracích toaliet, stajní, príbytkov, boxov, podstielok, pelechov, klietok, terárií, akvárií, chovateľských pomôcok (napájadlá, hrebene, hračky a pod.) a miest, kde sa zvieratká zdržujú. Je charakteristický silným antibakteriálnym, antivírovým účinkom bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na ošetrované materiály.

Vlastnosti: Je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd, ťažké kovy.Dokonale dezinfikuje a odstraňuje zápach organického pôvodu.

Návod na použitie: Povrch ošetrite vlhčenou obrúskom. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami. Povrch bezprostredne po ošetrení neumývajte.

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC- 60 min.), virucídne (obalené vírusy). Veľmi účinne odstraňuje pachy. Čas potrebný pro biocídny účinok je 30 minút alebo do zaschnutia, pre virucídny a mykobaktericídny 60 minút.

Bezpečnostný list TU

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie