disiCLEAN PETS WIPES

(BEZCHLÓROVÉ DEZINFEKČNÉ OBRÚSKY)

Variant
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Skladom
Kód: 760370
Značka: H2O COOL
€4,90 €4,08 bez DPH
Kategória: Obývacie izby

Dezinfekčný obrúsok určený na okamžité použitie na dezinfekciu všetkých plôch, predmetov a povrchov vo veterinárnych ambulanciách a verejných priestoroch, útulkoch a domácnostiach.

Okrem profesionálneho použitia pre účely veterinárnych ambulancií , kliník a chovateľských staníc sa používa aj na dezinfekciu zvieracích toaliet, stajní, príbytkov, boxov, podstielok, pelechov, klietok, terárií, akvárií, chovateľských pomôcok (napájadlá, hrebene, hračky a pod.) a miest, kde sa zvieratká zdržujú. Je charakteristický silným antibakteriálnym, antivírovým účinkom bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na ošetrované materiály.

Vlastnosti: Je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd, ťažké kovy.Dokonale dezinfikuje a odstraňuje zápach organického pôvodu.

Návod na použitie: Povrch ošetrite vlhčenou obrúskom. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami. Povrch bezprostredne po ošetrení neumývajte.

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC- 60 min.), virucídne (obalené vírusy). Veľmi účinne odstraňuje pachy. Čas potrebný pro biocídny účinok je 30 minút alebo do zaschnutia, pre virucídny a mykobaktericídny 60 minút.

Bezpečnostný list  TU

 

Späť do obchodu