Peliešky a príbytky našich štvornohých miláčikov sú ideálnym prostredím pre množenie mikroorganizmov. Hlavne z prechádzok vonku si prinášajú domov na svojich labkách a v srsti nevítaných hostí. Tieto patogénne baktérie a vírusy spôsobujú ochorenia, ktoré sú v niektorých prípadoch prenosné aj na človeka. Množia sa veľmi rýchlo a prenášajú sa prostredníctvom zvieratiek aj na iné miesta, kde sa naši malí priatelia zdržujú. Ak je takýmto miestom napríklad gauč alebo posteľ, potom s týmito mikroorganizmami prichádza do styku aj človek. Najmä domácnosti s malými deťmi by mali byť viac opatrné a dodržiavať základné hygienické postupy a návyky pri chove domácich zvieratiek. Medzi ne patrí aj pravidelná dezinfekcia.

Produkty disiCLEAN PETS sú vďaka novo vyvinutej jedinečnej technológii revolúciou v dezinfekcii. Bezchlórová chémia disiCLEAN PETS odstraňuje baktérie, vírusy a plesne bez toxických a zdraviu škodlivých látok. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami.

Ekologické bezchlórové čistiace prostriedky pre veterinárne stanice a chovateľov disiCLEAN PETS sú založené na aktívnych polyméroch.

disiCLEAN PETS je profesionálna dezinfekcia, registrovaná pre veterinárov, zároveň je však natoľko šetrná, že je bezpečné ju používať aj v domácnostiach, chovateľských staniciach a gazdovstvách.

Okrem profesionálneho použitia pre účely veterinárnych staníc a ambulancií sa disiCLEAN PETS používa i na dezinfekciu zvieracích boxov, búdok, kotercov, pelechov, hračiek, klietok, terárií, akvárií a miest, kde sa zvieratka pohybujú.

disiCLEAN PETS je neprchavá dezinfekcia, zvieratká ju necítia a neprekáža imdisiCLEAN PETS môže sa aplikovať aj za prítomnosti zvierat!

Je nehorľavá, nekorozívna - nepoškodzuje žiadne materiály ako sú sklo, drevo, kovy, plast, papier, textílie, guma. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky. Je pH neutrálna. V používaných koncentráciách nie je dráždivá, neobsahuje agresívne látky, eliminuje pach organického pôvodu a je účinná proti celej škále mirkoorganizmov. 

Odporúča odborník - MVDr. Ladislav Šranko v článku.

 

disiCLEAN PETS 0,5 l - H2O-COOL.SK
od 8,90 €

Profesionálna dezinfekcia chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov

Skladom 
Malá sada dezinfekcie chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov - H2O-COOL.SK
22 €
19,90 €
(–10 %)

Cenovo výhodná sada bezchlórovej veterinárnej dezinfekcie

Skladom 
Stredná sada dezinfekcie chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov - H2O-COOL.SK
46,40 €
41,70 €
(–10 %)

Cenovo výhodná sada bezchlórovej veterinárnej dezinfekcie

Skladom 
Veľká sada dezinfekcie chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov - H2O-COOL.SK
68,20 €
61,40 €
(–10 %)

Cenovo výhodná sada bezchlórovej veterinárnej dezinfekcie

Skladom 
4 položiek celkom